Reklama

Przegląd najciekawszych produktów marki DJI

Opublikowano:
Autor:

Przegląd najciekawszych produktów marki DJI - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE DJI to jeden z wiodących na świecie producentów dronów (zwłaszcza do zastosowań profesjonalnych), kamer i systemów monitorowania oraz wszelkiego typu akcesoriów do dronów. Drony DJI sprawdzają się przede wszystkim w zastosowaniach profesjonalnych i biznesowych, niektóre z nich znajdą jednak zastosowanie także do celów amatorskich. Drony DJI i inne produkty tej firmy znajdują zastosowanie w ochronie mienia, komunikacji, budownictwie, rolnictwie i ratownictwie medycznym.

Kategorie produktów DJI dla odbiorców detalicznych

Drony DJI kierowane do odbiorców detalicznych (produkty pół-profesjonalne) obejmują obecnie linie Osmo, Mavic, Spark i Phantom. Linia Mavic obejmuje drony w niższych cenach, zaopatrzone w wysokiej klasy kamery Hasselblad produkcji szwedzkiej. Przynależą do niej produkty Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom, Mavic Pro, Mavic Air i Mavic Pro Platinum. 

Linia Spark to głównie mini-drony. Pomimo niewielkich rozmiarów, zaopatrzone są one we wszystkie główne innowacyjne technologie opracowane przez przedsiębiorstwo DJI. Drony Spark są ciekawie zaprojektowane, można też dobrać do nich wiele dedykowanych akcesoriów.

Linia Phantom obejmuje drony umożliwiające fotografię powietrzną na poziomie zbliżonym do profesjonalnego. Należą do niej aktualnie produkty Phantom 4 Pro V2.0, Phantom 4 Advanced i Phantom 3 SE.

Linia Osmo to głównie aparaty i kamery zapewniające stabilizowany zapis materiałów filmowych i fotograficznych. Sprawdzają się one doskonale jako akcesoria dla motocyklistów pragnących utrwalić swoje podróże, a także dla kierowców, narciarzy i innych sportowców.

Do najbardziej interesujących produktów DJI dla klientów detalicznych należy robot Robo Master S1, otwierający nową linię Robo Master Series. Reklamowany jest on jako robot "bojowy", "wyścigowy" i "edukacyjny". Ciekawy design urządzenia nawiązuje do popularnych wojennych gier komputerowych. Zaopatrzone jest ono w blaster świetlny. Funkcje edukacyjne to m.in. nauka programowania.

DJI produkuje także szeroką gamę akcesoriów i części do dronów. Są to np. kamery termowizyjne, kontrolery lotu, zestawy obiektywów do różnych zastosowań i zestawy oświetleniowe. Akcesoria do kamer produkowane przez DJI to np. wysokiej jakości gimbale ręczne.

 

Kategorie produktów profesjonalnych i biznesowych

Drony DJI to w większości urządzenia w pełni profesjonalne, często przynależące do złożonych systemów rozwiązań biznesowych. Dzielą się one na produkty "Enterprise" i "Professional".

Produkty Enterprise (np. linia Enterprise Solutions) to dedykowane urządzenia (głównie drony i kamery) i oprogramowanie. Cechuje je wysoka jakość wykonania i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Są wśród nich quadrocoptery (np. Matrice 210 RTK), kamery termowizyjne (np. Zenmuse XT2) oraz kamery z trzydziestokrotnym zoomem optycznym (Zenmuse Z30).

Produkty Professional to przede wszystkim najwyższej klasy sprzęt fotograficzny - przede wszystkim dla dronów oraz do innych rodzajów fotografii w ruchu. Są to np. stabilizatory do kamer i gimbale ręczne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE