Reklama

Trwa akcja poszukiwawcza 65-letniej kobiety na rzece San. Weszła do wody i zniknęła [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: OSP Stalowa Wola

Trwa akcja poszukiwawcza 65-letniej kobiety na rzece San. Weszła do wody i zniknęła [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Służby przeszukują rzekę San z wody i z powietrza przy użyciu dronów. | foto OSP Stalowa Wola

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PODKARPACIE Trwają zakrojone poszukiwania 65-latki. Z relacji świadków wynika, że kobieta dzisiaj rano (wtorek, 8 lutego) weszła do Sanu w Kłyżowie (pow. stalowowolski) i zniknęła pod wodą. Służby ratunkowe prowadzą akcję poszukiwawczą z wody i z powietrza - przy użyciu dronów.

Służby ratunkowe zgłoszenie o kobiecie, która weszła do Sanu w Kłyżowie i z niej nie wyszła, otrzymały dzisiaj po godz. 9 rano. Niezwłocznie rozpoczęto zakrojoną akcję poszukiwawczą. 

Wstępne informacje o zdarzeniu przekazał nam przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

- Zostało zgłoszone zaginięcie kobiety. Ślady prowadziły do linii brzegowej rzeki San. Ślad się urwał. Obecnie trwają poszukiwania. Nie odnaleziono jeszcze kobiety

- poinformował funkcjonariusz.

W działania ratownicze początkowo były zaangażowane grupy ratownictwa wodnego Państwowej Straży Pożarnej z Przemyśla i Sandomierza. Obecnie (na godz. 15:40) na miejscu działają zastępy z PSP oraz okoliczne OSP i policja. Akcja prowadzona jest z wody i z powietrza - przy użyciu dronów (którą prowadzą druhowie z OSP Stalowa Wola).

O działaniach straży pożarnej poinformował nas st. kpt. Krystian Bąk, rzecznik stalowowolskiej komendy PSP.

- Jeśli chodzi o straż pożarną, na miejscu działają siły z powiatu stalowowolskiego: OSP Kłyżów, OSP Stalowa Wola i Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze ze Stalowej Woli z łódkami. Po trzech godzinach od momentu zaginięcia kobiety, działania zmieniły status z działań ratowniczych na poszukiwawcze. W tym momencie służbą wiodącą jest policja

- przekazał rzecznik w rozmowie z nami.

AKTUALIZACJA - środa godz. 10

Jak poinformował nas przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, poszukiwania kobiety nadal trwają.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy