Reklama

Bożena Szczepan przeszła na emeryturę. Jest nowy kierownik USC w Nowej Dębie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: MiG Nowa Dęba

Bożena Szczepan przeszła na emeryturę. Jest nowy kierownik USC w Nowej Dębie  - Zdjęcie główne

Bożenę Szczepan pożegnał m.in. Łukasz Płaza, kierownik USC w Majdanie Królewskim. | foto MiG Nowa Dęba

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PODKARPACIE Długoletnia kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nowej Dębie, po 30 latach pracy, przeszła na emeryturę. Bożenę Szczepan zastąpił Ryszard Rzemień.

Z Urzędem Miasta i Gminy Nowa Dęba pożegnała się Bożena Szczepan, długoletnia kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nowej Dębie.

ZOBACZ TAKŻE:

Do wypadku pod Kolbuszową pędziła karetka z Przemyśla. Dlaczego tak się dzieje?

Oficjalne pożegnanie Bożeny Szczepan odbyło się końcem stycznia. Wiesław Ordon, burmistrz Nowej Dęby, w obecności pracowników urzędu, podziękował jej za zaangażowanie, za sumienną, rzetelną i pełną poświęcenia niełatwą pracę. Podkreślił, że była świadkiem radosnych, doniosłych, jak i smutnych chwil. 

W spotkaniu uczestniczył też Łukasz Płaza, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Majdanie Królewskim, który podziękował Bożenie Szczepan za wsparcie, dzielenie się wiedzą i za obsługę mieszkańców gminy Majdan Królewski.

Nowy kierownik USC
Nowy kierownik (w środku) USC. Fot. MiG Nowa Dęba

Z kolei 31 stycznia na stanowisko kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nowej Dębie został powołany Ryszard Rzemień - dostychczasowy zastępca kierownika USC. 

Jak informuje nowodębski urząd, Ryszard Rzemień związany jest USC od 21 lat. Z wykształcenia jest magistrem administracji. Będzie on także pełnił obowiązki kierownika Referatu Spraw Obywatelskich. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy