Reklama

Reklama

Koncert pasyjny i wielkanocny na żywo z Zarębek

Opublikowano: czw, 18 mar 2021 16:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Koncert pasyjny oraz koncert wielkanocny - to propozycje przygotowane przez Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej. Oba będą transmitowane na żywo z kościoła w Zarębkach.

W koncertach wystąpią lokalni artyści, Schola Parafii w Zarębkach i Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej oraz Katarzyna Liszcz-Starzec z kwintetem smyczkowym filharmonii rzeszowskiej ,,Arso Ensemble”. 


ZOBACZ TAKŻE: Ostrzeżenie przed oblodzeniem dla powiatu kolbuszowskiego

 

- Refleksyjna, wzruszająca muzyka pasyjna  świetnie wprowadzi nas w atmosferę Wielkiego Tygodnia, a utwory Wielkanocne pozwolą odczuć radość i nadzieję ze zmartwychwstania Chrystusa

- zapowiadają przedstawiciele MDK w Kolbuszowej.

Transmisję z ,,Koncertu Pasyjnego”, będzie można oglądnąć na żywo z kościoła w Zarębkach 28 marca (niedziela) o godzinie 19. Emisja drugiego ,,Koncertu Wielkanocnego’’ odbędzie się 11 kwietnia (niedziela) o godzinie 18.

Obydwie relacje będzie można śledzić na kanale MDK na YouTube.

MDK Kolbuszowa

MDK Kolbuszowa zachęca jednocześnie do obejrzenia filmu z koncertu pasyjnego, który odbył się w Kolbuszowskiej Kolegiacie w 2019 roku.

- Mamy nadzieję, że zawarta w koncertach muzyka, przygotowana z wielkim zaangażowaniem przez występujących artystów, jeszcze bardziej pozwoli Państwu wejść w atmosferę Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy.

 - zaznaczają przedstawiciele domu kultury. 

Płytę z koncertem  z 2019  roku otrzymać można bezpłatnie w Miejskim  Domu Kultury  w Kolbuszowej, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 17 2271563.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.