Reklama

Wena przychodzi niespodziewanie

Opublikowano:
Autor:

Wena przychodzi niespodziewanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Anita Róg, 16- latka z Porąb Dymarskich, wydała właśnie swój drugi tomik poezji zatytułowany „Twarzą wiatru”. Jego promocja odbyła się w piątek (24 czerwca) w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie w ramach obchodów święta miejscowości.

To był wieczór wypełniony sztuką. Oprócz wysłuchania kilku wierszy, publiczność zgromadzona w sali widowiskowej cmolaskiego SOK-u miała możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych wykonanych przez samą Anitę. Młodej artystce w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła rodzina, przyjaciele, nauczyciele, wychowawcy i przedstawiciele lokalnych władz. Na spotkanie przybyli też poeci, m.in. Mirosław Grudzień, Ryszard Mścisz oraz Małgorzata Żurecka, którzy byli pod wrażeniem talentu nastolatki. Nam Anita opowiada o dojrzewaniu, szukaniu inspiracji i rozumieniu poezji przez współczesnych czytelników.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE