Reklama

Reżyser: będziemy rozmawiać o sprawach ostatecznych

Opublikowano:
Autor:

Reżyser: będziemy rozmawiać o sprawach ostatecznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA W najbliższy piątek (24 czerwca) w MDK w Kolbuszowej wystawiona zostanie sztuka „Potępiony za niewiarę” Trisa de Moliny. Na scenie zobaczymy aktorów z kolbuszowskiego LO. Wstęp wolny.

O czym opowiada sztuka?
– Opowiada o losach Enrica, rozpustnika i zbrodniarza, oraz Paula, z pozoru skromnego pustelnika, na których Szatan zastawia okrutną pułapkę. Bohaterowie, stąpając po krainie z pogranicza jawy i snu, podejmują próbę zrozumienia sensu tego zdarzenia.

Kogo zobaczymy na scenie?
– Wystąpią uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara w Kolbuszowej, które od blisko dwóch lat uczestniczą w warsztatach teatralnych będących innowacją pedagogiczną.

Dlaczego warto przyjść na spektakl?
– Dlatego, ponieważ na scenie spowitej półmrokiem będziemy rozmawiać o sprawach ostatecznych. A dialog ten będzie i poważny, i żartobliwy, chwilami rubaszny. W spektaklu zobaczymy żywe obrazy będące inscenizacją dzieł dawnego malarstwa europejskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE