Reklama

Towarzyska trzynastka

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Gospodynie w premierowym spotkaniu III ligi rozgromiły Inter Gnojnicę. Sokółki wybiegły na ten mecz z pierwszoligową drużyną, która mecz ten potraktowała jako sparing przed rozpoczynającym się w najbliższy weekend sezonem I ligi.

Sokół zgłosił drużynę rezerw do trzeciej ligi po to, żeby młodsze zawodniczki oraz te grzejące ławkę na meczach pierwszej drużyny cały czas miały okazję do wykazywania się w spotkaniach o punkty. Zawodniczki mają nabierać doświadczenia, a za rok lub dwa wzmocnić pierwszy zespół.

W meczu otwarcia główną rolę odegrała jednak pierwsza drużyna przygotowująca się do startu w kolejnym sezonie pierwszej ligi. - Nie ukrywaliśmy tego, że w spotkaniu z Interem zagrają piłkarki z głównego zespołu. Dla nich miał być tylko kolejny test-mecz. Młodsze zawodniczki planowaliśmy wpuścić w drugiej połowie. Regulamin rozgrywek dopuszcza aż siedem zmian i chcieliśmy je wszystkie wykorzystać. Tymczasem młodszych piłkarek nie było. Wynikało to z tego, że duża część dziewcząt chciała wykorzystać ostatnie dni wakacji – wyjaśniał Eugeniusz Sito, trener rezerw żeńskiej drużyny Sokoła.

 

SOKÓŁ II KOLBUSZOWA DOLNA - INTER GNOJNICA
13:0

(4:0)
Bramki: Kot 4, Mokrzycka, Korab 2, Motyka, Wdowiak, Krysa, Bochenek, Darłak (samobójcza), Dobrzańska

SOKÓŁ: Koman – Dobrzańska, Motyka (47. Krysa), Wdowiak, Krystel (46. Urban), Kaznecka, Bochenek, Korab, Kot, Mokrzycka, Nazarko
Trener: Eugeniusz Sito

INTER: Pondo – Darłak, Mucha, Zawiślak, Czułnu, Parząb, Ortyl, Pazdan (23. Świniuch), Wójcik, Kopeć, Rozwora (55. Medygrał)
Trener: Michał Bieś 

SĘDZIOWAŁY: Daria Kokoszka – główna, Angelika Nowak, Weronika Załucka (Mielec)
WIDZÓW: 50

Więcej w 34 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE