Reklama

"Święto Kłosa" ma się odbyć. Zobacz zdjęcia z ubiegłego roku!

Opublikowano: czw, 16 lip 2020 15:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Coroczne Święto Kłosa, czyli dożynki gminy Raniżów, odbędzie się w sierpniu. Na imprezę gmina pozyskała pieniądze.

Jak poinformował Marek Margański, sekretarz gminy Raniżów, urząd otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na organizację tegorocznych dożynek. Impreza jest uwzględniana do realizacji w tym roku. 

- Przyznane pieniądze z budżetu województwa podkarpackiego należy wykorzystać do końca roku 2020 - zaznacza Dariusz Sobolewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie

- Wyżej wymieniony program nie uwzględnia przenoszenia pieniędzy między perspektywami budżetowymi. Dlatego przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, podyktowanych wymaganiami sanitarnymi, zostanie zrealizowana ta otwarta impreza - informuje szef GOKSiR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Sabina

    Piekne