Reklama

Strażacy z Woli Raniżowskiej mają nowy wóz. Zobaczcie zdjęcia z uroczystego przekazania samochodu

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W niedzielę, 9 grudnia, druhom z OSP Wola Raniżowska oficjalnie przekazano samochód ratowniczo-gaśniczy.

 

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Woli Raniżowskiej. Po niej uczestnicy imprezy udali się na plac przy remizie, gdzie samochód został poświęcony. Strażakom zostały przekazane też klucze do nowego wozu.

Zaproszeni na uroczystość goście, którzy zabrali głos, zgodnie życzyli strażakom, aby nowym samochodem jak najmniej wyjeżdżali do pożarów i wypadków, a wóz częściej służył im do wyjazdów na zawody pożarnicze  i inne uroczystości.

Samochód decyzją st. bryg. Andrzeja Babca, podkarpackiego komendanta  wojewódzkiego PSP, został nieodpłatnie przekazany strażakom z Woli Raniżowskiej przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. - Wcześniej samochód był używany przez jednostkę ratowniczo-gaśniczą w Nowej Dębie - informuje mł. bryg. Marcin Wieczerzak, oficer prasowy KP PSP w Kolbuszowej. 

 


Ile wyjazdów?
W 2017 roku OSP Wola Raniżowska interweniowała przy 7 pożarach, 5 miejscowych zagrożeniach i 1 fałszywym alarmie.

Od 1 stycznia 2018 roku do 7 grudnia 2018 roku OSP Wola Raniżowska wyjeżdżała 3 razy do pożarów i 3 razy do miejscowych zagrożeń. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE