Reklama

Przedszkolaki i maluchy ze żłobka na grupowych zdjęciach Korso. Mamy fotografie sprzed 5 lat [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Uśmiechnięte buzie dzieci dominują na zdjęciach, które wykonaliśmy w roku szkolnym 2017/2018. Z naszym aparatem odwiedziliśmy kilkanaście przedszkoli w powiecie kolbuszowskim oraz żłobek w Kolbuszowej. Zobacz zdjęcia sprzed pięciu lat.

W naszym archiwum zdjęć można znaleźć tysiące fotografii. Wśród nich są zdjęcia wykonane w roku szkolnym 2017/2018. Pół dekady temu wybraliśmy się do przedszkoli w powiecie kolbuszowskim, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia dzieciom. Te opublikowaliśmy w papierowym wydaniu Korso Kolbuszowskiego. 

Każde spotkanie z dziećmi było inne. W jednych placówkach przedszkolaki czekały na nas już niemal ustawione do zdjęcia. W innych spędzaliśmy więcej czasu. Dzieci najpierw chciały same spróbować wykonać zdjęcie aparatem.

Jeszcze gdzie indziej każdy maluch chciał zobaczyć, jak wyszedł na fotografii. Nie brakowało też przypadków, gdzie zdjęcie powtarzaliśmy, bo ktoś zrobił śmieszną minę (np. pani nauczycielka). 

Największym wyzwaniem było sfotografować w grupie oddziały żłobkowe. Nauczycielki dwoiły się i troiły, aby spowodować, żeby dzieci patrzyły się prosto w obiektyw. 

Jak ostatecznie udały się zdjęcia? Może nie są idealne, ale z pewnością są pamiątką dla dzieci i ich rodziców. Zobacz naszą galerię zdjęć z roku 2017/2018. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy