Reklama

Policjaci z awansami

Opublikowano: czw, 20 lip 2017 11:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W piątek (14 lipca) funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej obchodzili swoje święto. Uroczystość była okazją do wręczenia awansów na wyższe stopnie zawodowe, medali oraz odznak.

W tym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej awanse na wyższe stopnie otrzymało 21 mundurowych. - Niech to wyróżnienie będzie dla was powodem do dumy i zadowolenia z waszej służby - zwrócił się do zebranych insp. Stanisław Babula, Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej.

Obok nowych stopni przyznane zostały także medale. Medalem XXV-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów odznaczono: Józefa Kardysia, starostę kolbuszowskiego, Jana Zubę, burmistrza Kolbuszowej, Grzegorza Romaniuka, prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, podkomisarz Jolantę Skubisz - Tęczę, aspiranta sztabowego Krzysztofa Czajkowskiego oraz starszego aspiranta Przemysława Rybickiego. Brązową Odznaką Zasłużony Policjant wyróżniono natomiast podkomisarza Roberta Kobylskiego.

Piątkowa uroczystość była także okazją do uhonorowania dzielnicowych, którzy zdobyli najwięcej głosów w powiatowych eliminacjach plebiscytu "Dzielnicowy Bliżej Nas" organizowanego przez gazetę "Nowiny" i Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Laureatem plebiscytu został mł. asp. Andrzej Sumara oraz kolejno aspirant Krzysztof Andryś i młodszy aspirant Dariusz Tęcza.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +945 / -0

    kryniusław

    ten rodzynek, trzeci od prawej na zdjęciu wyróżniającym artykuł, wystawił mi 3 mandaty. :/