Reklama

Od dziś można pływać na basenie w Cmolasie. Zobacz zdjęcia po remoncie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Kryta pływalnia w Cmolasie doczekała się gruntownego remontu. Prace właśnie się zakończyły. Od dziś (poniedziałek, 11 lipca) kryta pływalnia wznowiła działalność.

Jakiś czas temu Iwona Soda, dyrektor Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie, mówiła o przeprowadzeniu koniecznego remontu całej niecki basenowej pływalni. Przez 22 lata tylko doraźnie przeprowadzono jej naprawy. Jeszcze w 2019 roku został uszkodzony laminat na niecce. Po wykonaniu niezbędnych napraw oraz dokonaniu oceny stanu niecki wskazano na konieczność kompleksowej naprawy. Degradacji uległ m.in. laminat wewnętrzny niecki. Ponadto mocno wyeksploatowane były filtry basenowe. Do wymiany były także płytki na basenie, w szatniach oraz pod prysznicami.

Jak wskazywała dyrektor Soda, kompleksowej naprawy należy dokonać w możliwie jak najkrótszym czasie. Dalsze eksploatowanie niecki w takim stanie technicznym mogłoby powodować liczne przecieki oraz korozję konstrukcji stalowej.

Otwarcie basenu nastąpiło w poniedziałek, 11 lipca. Prace wyniosły łącznie około 1,5 miliona złotych. 

Remont krytej pływalni w Cmolasie obejmował m.in.:

  • wymianę membrany PVC – dno basenu
  • wyłożenie membraną PVC – ściany niecki basenu
  • wymianę osprzętu niecki basenu
  • usunięcie i wyłożenie ceramiki basenowej na ścianach nawrotu
  • wymianę filtrów basenowych
  • wymianę złoża filtracyjnego
  • stacja dozująca Pool Comfort
  • wymianę płytek na ścianach i podłodze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy