Reklama

Moc atrakcji na Pikniku Rodzinnym w Korczowiskach. Mieszkańcy licznie przybyli na imprezę [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W niedzielę, 3 lipca Koło Gospodyń Wiejskich w Korczowiskach razem z Ochotniczą Strażą Pożarną, sołtysem i radnym zorganizowali Piknik Rodzinny.

Ekipa animatorów AniMisie zabawiała dzieci. Nie zabrakło też konkurencji dla chętnych dorosłych. Na scenie mogliśmy podziwiać wstępy z KGW Brzóza Królewska - Zespół "Brzozoki" i Orkiestrę Dętą z Mazurów pod przewodnictwem pana Bronisława Niezgody.

Poczęstunek przygotowały członkinie miejscowego koła gospodyń razem ze Stowarzyszeniem ,,DOBRY DOM", a dla ochłody były darmowe lody. Fani ,,dwóch kółek" mogli podziwiać grupę motocyklową Wędrowne Sokoły.

Swój profesjonalizm w ratowaniu osoby poszkodowanej z płonącego domku i wykonaniu sztafety pokazała Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Mazury.

Wielkie uśmiechy na twarzach najmłodszych wywołały zwierzątka: alpaki, konik i zagroda z królikami. Dużo pozytywnych emocji wywołały zjeżdżalnia i przejażdżki quadami. Dziewczynki i chłopcy mogli skorzystać z zaplatania warkoczyków i fryzur z zastosowaniem kolorów holi. 

Z kolei pracownicy z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kolbuszowej przekazali cenne informacje na temat ,,Bezpiecznych wakacji" Na pikniku zaprezentowali sie także przeróżni wystawcy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy