Reklama

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze na powiatowych zawodach strażackich w Niwiskach. Zobacz, jak sobie poradzili [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Na wczorajszych (18 września) powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych w Niwiskach rywalizowały również trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Zobacz na zdjęciach, jak sobie poradzili w zmaganiach.

W niedzielę punktualnie o godz. 12, na stadionie sportowym w Niwiskach, rozpoczęły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze. Oprócz 14 drużyn męskich z powiatu kolbuszowskiego, w zmaganiach wzięły udział trzy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze (z OSP Widełka - chłopcy i OSP Raniżów - chłopcy i dziewczęta).

Zobacz na zdjęciach, jak poszło młodzieży na tegorocznych zawodach. Ćwiczenia, które muszą wykonać, różnią się nieco od tych, z którymi mierzą się pozostałe drużyny. Wymagają one jednak tyle samo precyzji, sprytu i zwinności. W końcu i najmłodsi walczyli i złoty puchar.

Poniżej znajdziecie klasyfikację końcową. Z takimi wynikami MDP ukończyło wczorajsze zawody:

Zajęte miejsce oraz liczba zdobytych punktów (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - chłopcy)

  1. MDP Widełka - 922 pkt
  2. MDP Raniżów - 857 pkt
 

Zajęte miejsce oraz liczba zdobytych punktów (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - dziewczęta)

  1. MDP Raniżów - 944 pkt
 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza (MDP) jest powoływana na podstawie statutu OSP przez zarząd, który w tej sprawie podejmuje stosowną uchwałę. Głównym celem MDP jest zainteresowanie młodzieży tematem ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania jej do służby w szeregach OSP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy