Reklama

Bunt pogotowia

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA To już pewne. Pogotowie Ratunkowe w Mielcu nie będzie włączone w struktury szpitala powiatowego. W ostatni piątek (10 czerwca) przedstawiciele załogi mieleckiego pogotowia postanowili spotkać się ze starostą Zbigniewem Tymułą i wyrazić swój sprzeciw wobec połączenia pogotowia ze szpitalem.

Przypomnijmy, pomysł połączenia pogotowia z szpitalem pojawił się na ostatniej sesji Rady Powiatu Mieleckiego. P.o. dyrektora szpitala Ewa Korpanty zapowiedziała szereg zmian organizacyjnych, które muszą nastąpić w najbliższym czasie. Jej zdaniem konieczne jest ponowne włączenie pogotowia w struktury szpitala. – Uważam, że włączenie pogotowia w struktury szpitala musi nastąpić. Obecnie te jednostki konkurują ze sobą. Połączenie ich będzie korzystne dla pacjenta – komentuje Ewa Korpanty.

Więcej w 24 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE