Reklama

Studniówka 2023. Bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni [ZDJĘCIA WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA 100 dni do matury! Dzisiaj (sobota, 14 stycznia) uczniowie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni bawią się na studniówce. Zobacz zdjęcia z balu.

Przedstawiciele czwartoklasistów, Łucja Mazur i Kacper Tereba poprowadzili bal maturalny. Po przywitaniu zaproszonych gości oddali głos dyrektorowi. 

- Wiem, że od studniówki zaczynacie odliczać dni do matury. Domyślam się, że wielu z was postanowiło dopomóc losowi i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami na tym egzaminie. Na pewno dzisiaj na tej sali jest wiele czerwonych dodatków do strojów, które od lat przynoszą maturzystom szczęście na egzaminie. Najlepiej jest wierzyć we własną wiedzę i zdobyte umiejętności. Chcę wierzyć, że zarówno z pomocą studniówkowej magii czy też bez niej spotkamy się w tym samym składzie po maturze i będę mógł pogratulować wam odniesionego sukcesu. W maju zasiądziecie do pisania jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu. Matura zakończy kolejny etap w waszej edukacji, którą kilka lat temu rozpoczęliście w murach naszej szkoły

- mówił Zbigniew Bogacz, dyrektor Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

100 dni do matury

Studniówka uczniów z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni tradycyjnie rozpoczęła się od poloneza. W pięknych strojach uczniowie zaprezentowali się w tradycyjnym tańcu. Bezbłędnie wykonali zaplanowaną choreografię. 

 

 

Dzisiaj (sobota, 14 stycznia) uczniowie z ZSA-E w Weryni zapomnieli na moment o odliczaniu dni do matury. Teraz liczy się tu i teraz. To przecież zabawa do białego rana, którą będą długo wspominać. 

To ostatni w tym roku bal maturalny w powiecie kolbuszowskim. Jako pierwsi na studniówce bawili się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Bal odbył się 7 stycznia. Fotorelacja do obejrzenia tutaj:

Młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej bawiła się wczoraj (13 stycznia) w Komorowie. Zobacz relację z wczorajszego balu:

 

Zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych zaplanowano na 28 kwietnia 2023 r. Egzamin maturalny w części pisemnej w terminie głównym odbędzie się 4 – 23 maja 2023 r. Egzamin maturalny w części ustnej w terminie głównym zaplanowano na 10 – 23 maja 2023 r.

 

 

Życzymy Wam drodzy czwartoklasiście z Zespoły Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni szampańskiej zabawy do białego rana!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy