Reklama

Pierwszy film promujący Kolbuszową powstał 10 lat temu [ZDJĘCIA - WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Prawie 10 minut trwa pierwszy materiał ideo promujący Kolbuszową. Nagranie powstało dekadę temu, a materiał realizowano dzięki unijnemu dofinansowaniu.

W 2012 roku, po wygranym przetargu, rzeszowski oddział TVP przygotował materiał promujący miasto nad Nilem. Kamera pojawiła się m.in. u lokalnych przedsiębiorców, na imprezach plenerowych, na terenach inwestycyjnych oraz w szkołach.

-  Będzie to materiał o naszych terenach inwestycyjnych, ale i nie tylko. Cały projekt zakłada promocję miasta i gminy Kolbuszowa, jak również województwa podkarpackiego. Przedstawione zostanie nasze środowisko gospodarcze, walory turystyczne i kulturalne oraz baza hotelowa

– wyjaśniała jeszcze przed publikacją materiału Monika Fryzeł z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Jedna ze scen była nakręcana przed Urzędem Miejskim w Kolbuszowej. Gospodarzowi gminy, Janowi Zubie, towarzyszyli m.in. pracownicy urzędu, kierownicy jednostek, radni i sołtysi. 

Produkcja 9-minutowego filmu kosztowała gminę ponad 54 tys. zł. Za tę kwotę zmontowany został także 30-sekundowy spot reklamowy, który był pokazywany w dwóch stacjach: TVN CNBC oraz TV Polonia. W sumie ten półminutowy filmik o Kolbuszowej wyemitowany został 120 razy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy