Reklama

Orlik w Widełce. Tak wyglądało otwarcie kompleksu sportowego w 2012 roku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Końcem kwietnia 2012 roku symboliczną, czerwoną wstęgę przecięto oddając do użytku boisk sportowych przy ówczesnym Zespole Szkół w Widełce (gmina Kolbuszowa). Prace związane z budową Orlika trwały dziewięć miesięcy. Zobacz zdjęcia sprzed dekady.

Oprócz boisk poświęcone zostały także most i parking przy Domu Ludowym, czyli inwestycje, które w Widełce zostały wykonane rok wcześniej (w 2011 roku). 

W oficjalnym otwarciu Orlika wzięli udział m.in.: mieszkańcy Widełki, uczniowie z miejscowej szkoły, przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich i parlamentarnych. Dla przybyłych do Widełki gości zagrała Kapela „Widelanie". 

Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dla uczniów z Zespołu Szkół w Widełce, za szczególne osiągnięcia sportowe.

Tytuł „Talent Roku 2012” przyznano:

  • Katarzynie Kutacha,
  • Aleksandrze Białek,
  • Konradowi Płochowi
  • Krzysztofowi Płochowi.
Dyplomy trafiły również do uczennic, które zajęły pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju „Moja Szkoła w Unii Europejskiej”:

  • Marty Ożóg,
  • Gabrieli Rumak,
  • Małgorzaty Selwa.

Koszt budowy „Orlika” w Widełce wyniósł 1 mln 361 tys. zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy