Reklama

Najsympatyczniejsze Koło Gospodyń Wiejskich Powiatu Kolbuszowskiego 2012 roku. Zobacz zdjęcia sprzed 10 lat

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Dekadę temu rozstrzygnęliśmy drugą edycję plebiscytu na Najsympatyczniejsze Koło Gospodyń Wiejskich Powiatu Kolbuszowskiego 2012 roku. Uroczyste podsumowanie naszej zabawy odbyło się 19 lipca.

W konkursie ogłoszonym 10 lat temu przez tygodnik Korso Kolbuszowskie wzięło udział 24 kół działających na terenie gmin powiatu kolbuszowskiego. Koła zostały zaprezentowane na łamach gazety, a zadaniem Czytelników było wybranie, najsympatyczniejszego z nich.

Wynik drugiej edycji plebiscytu zmienił się diametralnie ostatniego dnia głosowania. Wtedy to do naszej redakcji panie z KGW ze Staniszewskiego (gmina Raniżów) przyniosły ponad 1500 kuponów. Pozostałe koła nie miały szans ich pobić.

KGW ze Staniszewskiego daleko w tyle pozostawiło resztę rywalek do tytułu. Na drugim miejscu znalazło się KGW Mechowiec (gmina Dzikowiec) a na trzecim KGW z Widełki (gmina Kolbuszowa). 

Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbyło się w gościnnych prograch Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej 19 lipca 2012 roku. Wielką niespodziankę paniom ze Staniszewskiego KGW sprawiła deklaracja Daniela Filii, ówczesnego wójta gminy Raniżów, który obiecał im dofinansowanie w wysokości 1500 zł. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy