Reklama

Nagrodzeni w wielkanocnym konkursie w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kolbuszowej. Tak było 10 lat temu [ZDJĘCIA Z 2013 ROKU]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Dekadę temu, w marcu 2013 roku, rozstrzygnięty został Międzyprzedszkolny Konkurs „Tradycje i Zwyczaje Świąt Wielkanocnych”.  Organizatorem tego wydarzenia było Przedszkole Publiczne nr 1 w Kolbuszowej.

Była to 12. edycja konkursu organizowanego przez kolbuszowską "Jedynkę". Dzieci z pomocą rodziców i nauczycieli przygotowały m.in. kolorowe pisanki, piękne koszyczki wielkanocne i bogato zdobione kartki świąteczne.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu  odbyło się 22 marca 2013 roku. W spotkaniu zorganizowanym w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kolbuszowej wzięły udział delegacje z placówek biorących udział w wielkanocnym konkursie. 

Wyniki konkursu (1. miejsca) w kategoriach:

  • pisanki: Jakub Trześniowski z Przedszkola św. Józefa w Kolbuszowej
  • baranek wielkanocny: dzieci z Przedszkola św. Jana w Kupnie; Piotr Biesiadecki, Euzebiusz Niemiec, Kacper Harchut i Tymoteusz Przybyło z Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej oraz dzieci z Przedszkola nr 3 w Kolbuszowej
  • koszyczek wielkanocny: Szymon Marut i Bartek Kubiś z Przedszkola nr 1  w Kolbuszowej oraz Michał Stochel z oddziału „0” w SP w Zarębkach
  • zajączek, królik, kogucik: Natalia Poczekajło z Przedszkola w Kolbuszowej Dolnej, Kinga Szalony i Konrad Żądło z Przedszkola w Widełce oraz Kinga Pawełek i Bartek Draus z Przedszkola nr 2 w Kolbuszowej
  • stroik wielkanocny: dzieci z Przedszkola w Weryni oraz Radek Muciek z Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej
  • kartka świąteczna: dzieci z Przedszkola w Kolbuszowej Górnej oraz Izabela Czachor z oddziału Przedszkola nr 2 w Nowej Wsi. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy