Reklama

10 lat temu wybraliśmy Kolbuszowianina 2011 roku. Została nim Ewa Nowak z Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Ponad 10 osób, mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, było nominowanych w drugiej edycji plebiscytu Korso Kolbuszowskie do tytułu Kolbuszowianin Roku 2011. Decyzją Czytelników i Kapituły Plebiscytu, Skałka Korso 29 marca 2012 roku trafiła do rąk Ewy Nowak, prezes fundacji "Serce" w Kolbuszowej.

Uroczyste spotkanie, podczas którego wręczona została Skałka Korso, zorganizowane zostało końcem marca 2012 roku. Wzięli w nim również udział prawie wszystkie osoby nominowane do tytułu Kolbuszowianin Roku 2011. 

Ostatecznie, decyzją Czytelników tygodnika Korso Kolbuszowskie oraz Kapituły Plebiscytu, tytuł ten otrzymała Ewa Nowak - prezes Regionalnej Fundacji  Rozwoju "Serce". 

- Nominacja ta była dla mnie dużym zaskoczeniem i niemałym zakłopotaniem. Należę do osób, które unikają medialnego rozgłosu (...) - przyznała w rozmowie z Korso Ewa Nowak. - Wyróżnienie otrzymane przez Korso dedykuję wszystkim, którzy każdego dnia robią coś dobrego dla drugiego człowieka (...) - dodała laureatka tytułu Kolbuszowian Roku 2011.

Fundacja "Serce" powstała w lipcu 2004 roku z myślą, by nieść pomoc, troszczyć się i wspierać dzieci oraz młodzież pochodzącą z rodzin wielodzietnych, a także znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej. Poprzez swoje działania chce wyrównać szanse edukacyjne, kulturalne i życiowe młodych ludzi. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy