Reklama

Zmarła Małgorzata Szostak z Jagodnika. Była prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza Wieś"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Korso Kolbuszowskie

Zmarła Małgorzata Szostak z Jagodnika. Była prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza Wieś" - Zdjęcie główne

Małgorzata Szostak zmarła w wieku 56 lat. | foto Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ZMARLI Małgorzata Szostak była prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza Wieś" od początku istnienia

Stowarzyszenie posiada osobowość prawną od 2008 r. Małgorzata Szostak funkcję prezesa w stowarzyszeniu pełniła od samego początku. 

Była ona jedną z osób, które podjęły decyzję o stworzeniu stowarzyszenia i przejęciu szkoły w Jagodniku, która miała zostać zamknięta. 

Szkoła w Jagodniku pod skrzydłami stowarzyszenia, którego prezesem była Małgorzata Szostak rozkwitła i radzi sobie bardzo dobrze. Uczęszcza do niej sporo dzieci, a rodzice są zadowoleni z poziomu nauczania. 

Małgorzata Szostak zmarła w poniedziałek, 11 kwietnia. Pogrzeb zaplanowano na dziś (środa, 13 kwietnia) w kościele w Trzęsówce. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy