Reklama

Zrobili zrzutkę i zebrali pieniądze na paczki dla potrzebujących rodzin

Opublikowano:
Autor:

Zrobili zrzutkę i zebrali pieniądze na paczki dla potrzebujących rodzin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwie rodziny z powiatu kolbuszowskiego otrzymają świąteczne paczki, przygotowane przez pracowników Starostwa Powiatowego, jednostek podległych oraz radnych Rady Powiatu Kolbuszowskiego.

Potrzebujące rodziny, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, wybrane zostały przy współpracy z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

- W tym roku świąteczna pomoc trafi do matki z czworgiem dzieci w wieku 10, 8, 6 i 4 lat - mówi Barbara Żarkowska ze starostwa w Kolbuszowej.

Jak dodaje, jest to rodzina zmagająca się z ubóstwem oraz niepełnosprawnością, w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

- W ostatnim czasie rodzinie zepsuła się pralka, więc na liście najbardziej potrzebnych rzeczy znalazło się m.in. właśnie to urządzenie. Ponadto zebrane fundusze pozwoliły także na zakup butów zimowych dla dzieci, czapek, artykułów szkolnych, produktów spożywczych i chemicznych. Każde z dzieci dostanie też zabawki pod choinkę - wylicza przedstawicielka starostwa. 

Pomoc trafi także do rodziny z trójką dzieci w wieku 14, 10 i 9 lat. Wśród najpilniejszych potrzeb rodzina wymieniła ciepłe kurtki dla dzieci, buty zimowe, artykuły spożywcze, chemiczne oraz zabawki. Wszystkie artykuły zostały już zakupione. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE