Reklama

Zostawione na pewną śmierć w lesie w Kolbuszowej Górnej

Opublikowano:
Autor:

Zostawione na pewną śmierć w lesie w Kolbuszowej Górnej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy kocięta trafiły do Przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej. Ktoś je wyrzucił do lasu.

- Jakim zwyrodnialcem trzeba być, aby porzucić w lesie i skazać na śmierć głodową malutkie kilkudniowe kocięta - pytają przedstawiciele przytuliska, którzy na swoim profilu na Facebooku, zamieścili zdjęcia kociąt.

Zwierzęta znalezione zostały wczoraj (6 września) w lesie w Kolbuszowej Górnej. - Nie miały szans na przeżycie, gdyż jeszcze same nie wiedzą a co dopiero mówić o zdobyciu pokarmu. Niestety nie jest to pierwszy tego typu przypadek w tym roku - dodają miłośnicy zwierząt.

Do przytuliska, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, trafiła także znaleziona w lesie w Widełce suczka z czterema szczeniakami, cztery kocięta znalezione na przystanku w Widełce oraz dwa kolejne kotki zabrane z ulic Kolbuszowej.

- Do tego dochodzi jeszcze kilka nieco starszych kotków i osiem psów w wieku od trzech miesięcy do dwóch lat - wyliczają przedstawiciele przytuliska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE