Reklama

Znów utrudnienia na ulicy Zielonej i Ogrodowej w Kolbuszowej. Kiedy i jak długo potrwają?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Znów utrudnienia na ulicy Zielonej i Ogrodowej w Kolbuszowej. Kiedy i jak długo potrwają? - Zdjęcie główne

Wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Zielonej w Kolbuszowej. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kierowcy jak i mieszkańcy ponownie muszą liczyć się z utrudnieniami na kolbuszowskich ulicach. Mowa o ul. Zielonej i Ogrodowej. Zmiana organizacji ruchu ma obowiązywać w piątek (15 września),

MS Investments Sp. z.o.o., czyli firma, która zajmuje się budową bloku przy ul. Zielonej w Kolbuszowej, zapowiada utrudnienia na dwóch kolbuszowskich ulicach.

- W związku z planowanymi pracami przyłącza kanalizacji deszczowej na inwestycji budowa budynku mieszkaniowego wielorodzinnego [...] zgłaszamy, iż planujemy wprowadzić tymczasową organizację ruchu wydaną i uzgodnioną ze starostwem, burmistrzem oraz Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej 

- informuje firma z Warszawy.

Przypomnijmy, że początkiem września, również z powodu prowadzonych prac przy budowie bloku, takie utrudnienia w ruchu już występowały. 

W tej części Kolbuszowej postępują prace przy budowie 20-mieszkaniowego bloku. Budowa ma zostać zakończona najpóźniej w czerwcu/lipcu 2023 roku. Natomiast jak wspomniał inwestor w rozmowie z nami, możliwe, że prace zakończą się trochę wcześniej, w kwietniu przyszłego roku. Inwestorem jest Elmar Plus Sp. z.o.o. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy