Reklama

Znamy lokalizację dwóch nowych masztów sieci Play w gminie Kolbuszowa [MAPA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Znamy lokalizację dwóch nowych masztów sieci Play w gminie Kolbuszowa [MAPA] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W gminie Kolbuszowa powstaną kolejne dwa maszty. Znamy ich planowaną lokalizację. Stacja bazowa sieci Play ma stanąć w Zarębkach jak i Nowej Wsi.

Na terenie powiatu kolbuszowskiego obecnie działa 13 stacji Play. Przedstawiciele sieci Play, którzy obecni byli na obradach Rady Miejskiej 25 sierpnia poinformowali, że w planach jest jeszcze 16 nowych masztów. 

Podczas spotkania z samorządowcami podkreślali, że nowe inwestycje to zwiększenie dostępności nowoczesnych usług telekomunikacyjnych dla mieszkańców Kolbuszowej. 

Jedna ze stacji bazowych ma stanąć w Zarębkach (gmina Kolbuszowa) na działce nr 1052. Nieruchomość została oznaczona na mapie poniżej. Maszt telefonii komórkowej będzie sąsiadował z drogą krajową numer 9. Powstać ma ona na działce po prawej stronie jadąc w kierunku Cmolasu. 

 

 

Druga ze stacji ma miejsce na działce nr 418/3 w Nowej Wsi (gmina Kolbuszowa). Lokalizacja masztu została zaznaczona na poniższej mapie. W tym przypadku wieża bazowa stanie nieco dalej od drogi. 

 

 

W obydwu przypadkach w niedalekim sąsiedztwie z zabudowaniami. Wczoraj (31 sierpnia) na stronie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej pojawiły się dwa obwieszczenia burmistrza Jana Zuby. 

Włodarz powiadomił w piśmie, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne dla sieci Play w sprawie lokalizacji inwestycji budowy stacji bazowej telefonii komórkowej w Nowej Wsi i Zarębkach. 

Mieszkańcy mają prawo w ciągu 14 dni od wywieszenia wspomnianego obwieszczenia na zapoznanie się z zamierzeniami inwestycyjnymi w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej przy ul. Obrońców Pokoju oraz zgłosić ewentualne zastrzeżenia i wnioski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy