Reklama

Znajdź coś dla siebie. Duży wybór zajęć w domu kultury w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej organizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoich sił można spróbować m.in. szydełkując, pisząc teksty czy fotografując.

  • zajęcia tańca lasowiackiego dla dzieci od 7 roku życia (CKW Kolbuszowa Górna),
  • zajęcia nowo powstającego chóru mieszanego dla osób pełnoletnich,
  • zajęcia z fotografii dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych,
  • zajęcia dziennikarskie dla młodzieży od 12 roku życia i dorosłych,
  • zajęcia z szydełkowania.
 

Dodatkowych informacji udziela Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej pod numerem telefonu: 17 22 71 563 lub mailowo: [email protected]

Szydełkowanie

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych poprowadzi Elżbieta Kobylska. Warsztaty są bezpłatne i odbywają się w MDK w Kolbuszowej. Materiały we własnym zakresie. Spotkania organizowane są w każdy czwartek od godz. 18 do 20. 

Taniec lasowiacki

Zajęcia dla dzieci od 7 roku życia. Prowadzi je Artur Szlachetka, mistrz Polski tańca ludowego. Spotkania organizowane są w Kolbuszowej Górnej. W programie: nauka podstaw tańca lasowiackiego, śpiewanie piosenek ludowych i zabawy edukacyjno-integracyjne.

Klub fotografika

Zajęcia fotograficzne dla młodzieży od 16 roku życia i osób dorosłych posiadających własny aparat fotograficzny. Organizatorzy zapewniają laptopy z oprogramowaniem do edycji zdjęć. Spotkania odbywają się w każdą środę między godz. 19 a 20. Zajęcia prowadzi Tomasz Koczur.

Warsztaty dziennikarskie 

Dziennikarstwo prasowe i internetowe w teorii i praktyce. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. jak zbierać i przetwarzać informacje, jak tworzyć reportaże, czy też jak pracować ze sprzętem typu mikrofon, kamera itp. Wybrane teksty zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso Kolbuszowskie. 

Zajęcia są bezpłatne i skierowane do młodzieży (od 12 roku życia) oraz osób dorosłych. Spotkania poprowadzić Bartosz Posłuszny, dziennikarz tygodnika Korso Kolbuszowskie.  Warsztaty organizowane będą dwa razy w tygodniu (po 45 minut).

Chór pod Sokołem 

Zapisz się do nowo powstającego chóru. Do wspólnego śpiewania, osoby pełnoletnie, zaprasza dyrygent Mirosław Wilk. Spotkania organizowane są w każdy poniedziałek od godz. 19 do 21. Organizatorzy gwarantują: pracę pod kierunkiem uzdolnionego dyrygenta, profesjonalne zajęcia z emisji głosu oraz ciekawe przeżycia artystyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy