Reklama

Zmiany przy szpitalu w Kolbuszowej. Wydadzą ponad trzy miliony

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmiany przy szpitalu w Kolbuszowej. Wydadzą ponad trzy miliony  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozpoczęły się prace budowlane przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej. Są one realizowane przy udziale pieniędzy z Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.

W ramach tego zadania przebudowane zostaną parkingi, chodniki oraz drogi dojazdowe na terenie Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej. Ponadto wykonane będzie oświetlenie, monitoring i kanalizacja deszczowa. 

Co zostanie zrobione?

Zadanie to będzie podzielone na trzy etapy. Najpierw wykonywane będą roboty budowlane na terenie, mieszczącym się od wjazdu do szpitala (od ulicy Grunwaldzkiej) poprzez bramę główną obok portierni. Następnie droga za budynkiem głównym szpitala - do połowy szerokości wysepki przy izbie przyjęć (tak by zapewnić wyjazd samochodom), dalej droga wzdłuż kotłowni, część placu przed budynkiem administracyjnym – na wysokości frontu budynku działu technicznego oraz roboty budowlane przy kanalizacji sanitarnej wzdłuż ul. Obrońców Pokoju.

Prace przy przychodni

W następnym etapie zaplanowano wykonywanie robót budowlanych na terenie, zaczynającym się od połowy wysepki przed izbą przyjęć (by umożliwić poruszanie się karetek), wzdłuż budynku działu technicznego i budynku administracyjnego, do połowy budynku (dojazdu) tlenowni. Następnie wzdłuż budynku administracji w kierunku Przychodni nr 1. Ostatni etap obejmować będzie wykonywanie robót budowlanych na pozostałym terenie.

Dofinansowanie

- Zadanie to realizowane jest w ramach projektu pod nazwą „Poprawa funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej wraz z ograniczeniem emisyjności w środowisko oraz zapewnieniem dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami”, dofinansowanego z Funduszu Przeciwdziałania Covid-19. Na to zadanie Samorząd Powiatu Kolbuszowskiego otrzymał 3 mln 500 tys. zł

- wyliczają urzędnicy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy