Reklama

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Państwoje Straży Pożarnej w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Państwoje Straży Pożarnej w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od lutego obowiązki szefa kolbuszowskich strażaków pełni bryg. Krzysztof Samojeden.

Zmiany kadrowe spowodowane są przejściem na emeryturę st. bryg. Floriana Pelczara, który funkcję komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej pełnił od 2012 roku. Ze strażą był on związany od 1986 roku, a za aktywną i wzorową służbę został odznaczony m.in. Złotym Medalem "Za Zasługi dla Pożarnictwa.

Z kolei bryg. Krzysztof Samojeden, który obowiązki komendanta będzie pełnił przez najbliższe dwa miesiące, 1 września ubiegłego roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Kolbuszowej.

Kto po tym czasie będzie szefem kolbuszowskich strażaków? O to pytamy mł. bryg. Marcina Wieczerzaka, rzecznika prasowego PSP Kolbuszowa. Jak wyjaśnia nasz rozmówca, kandydat jest ustalany i powoływany na to stanowisko przez komendanta wojewódzkiego PSP, w uzgodnieniu ze starostą kolbuszowskim.

Bryg. Krzysztof Samojeden od lutego pełni obowiązki komendanta powiatowego PSP w Kolbuszowej.

St. bryg Florian Pelczar ze strażą pożarna był związany od ponad 30 lat. Teraz będzie wypoczywał na emeryturze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE