Reklama

Ulica Handlowa teraz jednokierunkową [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej informuje, że od 2 czerwca 2021 roku wykonawca robót planuje rozpoczęcie prac związanych z realizacją zadania: „Przebudowa drogi gminnej nr 103997 R ul. Handlowej w Kolbuszowej”.

Informujemy, że na czas wykonywania robót na ul. Handlowej będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu zakładająca wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od ul. Towarowej w stronę ul. Wiktora. 

W ramach podpisanej umowy z Gminą Kolbuszowa Wykonawca robót- firma Eurovia Polska S.A. wykona przebudowę kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej (sanitarnej i deszczowej), budowę oświetlenia ulicznego, przebudowę parkingów i chodnika oraz nową nawierzchnię bitumiczną.

- Przewidywany czas utrudnień potrwa do 30 września 2021 roku. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość

- dodają urzędnicy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy