Reklama

Zmiana na stołku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Zmiana na stołku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po ogłoszonym konkursie na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej nikt nie zgłosił swojej kandydatury. Dlaczego powiat szukał nowego pracownika?

Poprzednią osobą, która piastowała to stanowisko od 2017 roku, była Dorota Frankiewicz. Obecnie pełniącą obowiązki dyrektora jednostki jest Elżbieta Mikołajczyk, która tę funkcję sprawowała przez wiele lat. 

Jak dowiadujemy się od Józefa Kardysia, kolbuszowskiego starosty, Dorota Frankiewicz dostała wypowiedzenie ze stanowiska dyrektora. Powód? Jak wyjaśnia włodarz powiatu, w oświadczeniu majątkowym Doroty Frankiewicz, pojawiła się informacja, że ma ona zarejestrowaną na siebie firmę. Dlatego też zgodnie z ustawą włodarz powiatu musiał pozbawić Frankiewicz stanowiska. Jeżeli chciałaby ona wrócić na dyrektorski stołek, musiałaby zamknąć swoją działalność. 

Szef powiatu odnosi się do tematu krótko. - W czasie kiedy pełniła funkcję dyrektora, nie powinna mieć na siebie zarejestrowanej działalności gospodarczej - podkreślił Józef Kardyś. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE