Reklama

Zmarła 11-latka z Kolbuszowej. Dziewczynka zatruła się czadem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Zmarła 11-latka z Kolbuszowej. Dziewczynka zatruła się czadem - Zdjęcie główne

Dziewczynka zmarła w szpitalu. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 11-letnia mieszkanka Kolbuszowej, która zatruła się czadem, zmarła dzisiaj (27 stycznia) nad ranem.

Dzisiaj (27 stycznia) 11-latka zmarła w szpitalu w Rzeszowie. Kilka dni wcześniej (24 stycznia) zatruła się czadem. O śmierci dziewczynki, poinformowała jej mama w mediach społecznościowych. 

- Kochani,11 lat temu Bóg dał nam najwspanialszą osobę na świecie. Dzisiaj postanowił nam ją zabrać, może ma jakiś plan wobec niej, oby. Dziękuję za każde wsparcie modlitwę za wszystko. Pomimo tylko 11 lat Zuzia wniosła więcej do tego świata niż nie jedna osoba dorosła. Żegnamy Cię córeczko. Tańcz tam na górze. Nagrywaj tik toki i opiekuj się nami

- napisała mama dziewczynki.

Pogrzeb 11-latki odbędzie się w piątek (28 stycznia) w kolbuszowskiej kolegiacie o godzinie 14.

Przypomnijmy, że kilka dni temu służby ratunkowe dostały informację, o dziecku, które straciło przytomność. Na miejscu pracowali strażacy i zespół ratownictwa medycznego, którzy reanimowali 11-letnią dziewczynkę, mieszkającą w jednym z mieszkań przy ul. Ruczki.

Mundurowi poinformowali, że dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli.

- Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę. Kobieta rozpoczęła reanimację, na miejsce wezwano służby ratownicze. Jak ustalono, w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 14 lat i 3 miesięcy, którym nic się nie stało 

- przekazała Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. 

Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu. 11-latka, której przywrócono funkcje życiowe, została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE