Reklama

Podkarpacia policja w żałobie. Zmarł policjant Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kolbuszowa

Podkarpacia policja w żałobie. Zmarł policjant Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne

Wojciech Wilk we wtorek, 16 listopada odszedł na wieczną służbę. | foto KPP Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej przekazała dziś (środa, 17 listopada) informację o śmierci aspiranta sztabowego Wojciecha Wilka. Pracował on w Kolbuszowej.

Kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej przekazała, że po ciężkiej chorobie zmarł aspirant sztabowy Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Miał zaledwie 45 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół. Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich policjantów i pracowników komendy złożył rodzinie, oraz bliskim wyrazy współczucia.

- Wojtek miał 45 lat. W szeregi policji wstąpił w 1998 roku. Od 2015 roku pracował jako asystent w Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi. W naszej pamięci zapisał się jako sumienny policjant, życzliwy i pogodny człowiek, wspaniały kolega. W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego bliskich

- przekazała Jolanta Skubisz-Tęcza.

Wojciech Wilk na wieczną służbę odszedł we wtorek 16 listopada

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE