Reklama

Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy

Opublikowano:
Autor:

Złóż życzenia i wygraj upominek dla mamy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszamy z drugą edycją konkursu z okazji Dnia Matki. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z mamą, dopisać życzenia i wysłać je do nas. Wszystkie fotografie opublikujemy w Korso 24 maja. Spośród nich wybierzemy trzy, które nagrodzimy.

Na fotografie czekamy do piątku (19 maja) do godz. 12. Zdjęcia (w dużej rozdzielczości) wykonane najpóźniej pięć lat wstecz i życzenia (do 400 znaków ze spacjami) można wysłać na maila [email protected] lub przynieść osobiście do naszej redakcji przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej. Nie zapomnijcie o podaniu numeru kontaktowego do siebie (będziemy dzwonić w sprawie nagród) oraz o tym, aby napisać, jak mama ma na imię, jak się nazywa oraz gdzie mieszka. Zdjęcia mogą być wykonane nie później niż pięć lat temu. 
W przypadku przesłania fotografii przez osobę niepełnoletnią zgodę na udział w konkursie musi wyrazić jej opiekun prawny, zamieszczając w zgłoszeniu zapis: "Zapoznałam/łem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego treść. Imię i nazwisko opiekuna prawnego".

Przed przesłaniem zgłoszenia obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE