Reklama

Zielonka świętuje 450 lat istnienia |PROGRAM|

Opublikowano:
Autor:

Zielonka świętuje 450 lat istnienia |PROGRAM| - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z tej okazji, w położonej z gminie Raniżów miejscowości, odbędą się dwudniowe uroczystości.

Mieszkańcy Zielonki jubileusz będą świętować w ostatni weekend czerwca. Uroczystości rozpoczną się w sobotę (29 czerwca) konferencją naukową o godz. 17  pt. "Rys historyczny Ossówki - Zielonki". Tego dnia zaplanowano także spotkanie z siostrą Margaritą. O godz. 19 rozpocznie się festyn ludowy.

Z kolei w niedzielę (30 czerwca) o godz. 13 odprawiona zostanie msza św. odpustowa. Po nabożeństwie odsłonięta i poświęcona zostanie tablica pamiątkowa.

Uczestnicy uroczystości przemaszerują pod Dom Ludowy, gdzie wystąpią zaproszeni goście, zaprezentowany zostanie program artystyczny oraz zagrają i zaśpiewają zespoły ludowe. O godz. 19 rozpocznie się festyn ludowy.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowych zjeżdżalni, zobaczyć pokaz baniek mydlanych oraz skorzystać z malowania twarzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE