Reklama

Zgłoś kandydata

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś kandydata - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Starostwo w Kolbuszowej po raz siódmy ogłosiło konkurs na „Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego”. Na zgłoszenia kandydatur organizatorzy czekają do 31 października.

Kandydata lub kandydatkę do konkursu pn. „Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego” może zgłosić: co najmniej 10 mieszkańców danej gminy lub powiatu; każda organizacja pozarządowa działająca na rzecz mieszkańców oraz każda instytucja publiczna działająca na terenie gminy/powiatu na rzecz mieszkańców. – Zgłaszająca organizacja, instytucja lub grupa osób może wytypować tylko jednego kandydata – zaznacza Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

Jak dodaje nasza rozmówczyni, niezbędne formularze oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej Powiatu Kolbuszowskiego – www.powiat.kolbuszowski.pl, w zakładce „OŚWIATA i KULTURA” i dalej „KONKURSY”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem sprawuje starosta kolbuszowski.

Przypominamy, że podczas I edycji tego przedsięwzięcia tytuł Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego otrzymała Barbara Burek. Rok później tytuł ten został przyznany Stanisławowi Kosiorowskiemu. - W 2012 r. laureatką powiatowego konkursu została Ewa Wójcicka. W kolejnym roku Kapituła Konkursowa wskazała na Marię Strzępę z Niwisk. Kolejną laureatką konkursu „Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego” została Władysława Gorecka, zaś w ubiegłym roku tytuł ten trafił do Zenony Chodorowskiej, przewodniczącej Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kolbuszowej – wylicza Barbara Żarkowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE