Reklama

Żeby było jak w Niwiskach

Opublikowano:
Autor:

Żeby było jak w Niwiskach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jan Adamczyk, sołtys Mazurów, podsunął włodarzowi gminy ciekawy pomysł. – Czytałem o tych świetlicach w gminie Niwiska, jak to pięknie funkcjonuje. Może można by i u nas coś takiego utworzyć? – pytał gospodarza gminy.

Na ostatnim zebraniu Rady Gminy w Raniżowie (22 września) poruszonych zostało wiele tematów, związanych z kulturą. Jednym z nich była propozycja sołtysa Mazurów. Jan Adamczyk podejrzał w gminie Niwiska ciekawe rozwiązanie aktywizujące młodzież i postanowił spytać Władysława Grądziela, wójta gminy, czy nie dałoby się go przenieść na raniżowski grunt. – Czytałem (w prasie, przyp. red.) o tych świetlicach w gminie Niwiska, jak to pięknie funkcjonuje. Może by i u nas coś takiego utworzyć? – dopytywał gospodarz wsi. – Niekoniecznie muszę już dzisiaj wiedzieć, tylko, żeby się ktoś zainteresował, jak to jest – powiedział sołtys.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE