Reklama

Zbliża się plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Zbliża się plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszamy z siódmą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego.

6 grudnia opublikujemy pierwszy kupon do głosowania. Wtedy ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw jednak musimy stworzyć listę nominowanych. Według wstępnych ustaleń chcemy wyłonić najpopularniejsze osobowości w naszym powiecie w czterech kategoriach: sportowiec, trener, talent i drużyna roku. I tu ogromna prośba do was, Czytelników. 

 

 

Zgłaszajcie swoich faworytów (wysyłając nazwiska na [email protected] z krótkim uzasadnieniem). Wiele nazwisk jest oczywistych. Jest grono sportowców, których nie może zabraknąć w gronie nominowanych, ale wasza opinia ma duże znaczenie.

Ostateczny kształt tej listy ustalimy jednak my – redakcja. Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. W naszej okolicy nie brakuje medalistów dużych imprez. Większość z nich ukształtowali miejscowi szkoleniowcy, więc dlatego  proponujemy wyróżnić trenerów (powrót tej kategorii), których nikt w naszym powiecie nie rozpieszcza i rzadko docenia. Część sportowców na miejsce w tym konkursie może zapracować jeszcze w ostatnich tygodniach tego roku. Finał naszego plebiscytu w lutym przyszłego roku.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE