Reklama

Zawodnicy Studia Mocy z Kolbuszowej zapunktowali w Kielcach

Opublikowano:
Autor:

Zawodnicy Studia Mocy z Kolbuszowej zapunktowali w Kielcach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ośmiu zawodników reprezentowało kolbuszowskie Studio Mocy w rozegranych w Kielcach mistrzostwach Polski w trójboju siłowym do 16 i do 20 lat.

Najmłodszy zawodnik Studia, Bartosz Bebło, zajął czwarte miejsce w kat. do 66 kg (do lat 16). - Walczył do ostatniego podejścia o podium. W ostatnim podejściu zabrakło dosłownie ułamka ruchu do ukończenia boju – wspomina trener Grzegorz Mikuła.

W rywalizacji kobiet startowały dwie debiutantki, Gabriela Augustyn i Aleksandra Stachurska w kat. 84 kg. - Obie nasze zawodniczki toczyły ze sobą bój o trzecie miejsce i tym razem lepsza okazała się Gabriela, która ukończyła zawody z brązowym medalem – mówi trener. 

Nie zawiódł nasz aktualny Mistrz Polski w kat. 66 kg do lat 20 - Dominik Boczek. - Pokazał, że tytuł nie był zdobyty przez przypadek i bez najmniejszych problemów obronił mistrzostwo. Obecnie będziemy walczyć z Dominikiem o kwalifikacje na mistrzostwa Europy – planuje Grzegorz Mikuła.

W kat. 74 kg do lat 20 startowało trzech naszych zawodników: Radosław Rębisz, Piotr Kuczyński oraz Bartosz Szczepankiewicz. - Najlepszy w rywalizacji okazał się jednak Bartosz, który został wicemistrzem Polski, dokładając kolejny medal do swojej kolekcji – cieszy się trener.

Więcej w aktualnym Korso


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE