Reklama

Zastrzyk gotówki dla klubów sportowych z gminy Niwiska

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Zastrzyk gotówki dla klubów sportowych z gminy Niwiska - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne finansowe wsparcie trafi do czterech klubów sportowych z terenu gminy Niwska.

Pieniądze zostały rozdysponowane w ramach ministerialnego programu Klub 2021. Kluby we współpracy z gminą Niwiska złożyły wnioski o wsparcie.

- Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu kluby sportowe będą mogły szkolić dzieci i młodzież, a także zakupić niezbędny sprzęt sportowy

- informują przedstawiciele urzędu.

Tym samym cztery kluby sportowe zrealizują program szkoleniowy i dokonają zakupu sprzętu sportowego na łączną kwotę 40 tys. zł.

 Program Klub 2021 ma na celu upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie lokalnych środowisk sportowych, w których centrum aktywności fizycznej będzie stanowić klub sportowy. Ma to być miejsce kształcenia talentów sportowych.

Kluby sportowe z terenu gminy Niwiska, które otrzymają pomoc finansową:

  •  LKS Hucina,
  •  LKS Zacisze Trześń,
  •  LKS Błękitni Siedlanka,
  •  LKS Orzeł Kosowy.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy