Reklama

Zastrzyk gotówki dla klubów sportowych z gminy Niwiska. Ile dostali?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Zastrzyk gotówki dla klubów sportowych z gminy Niwiska. Ile dostali? - Zdjęcie główne

Pieniądze trafiły do klubów sportowych z terenu gminy Niwiska. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pięć klubów z gminy Niwiska, które złożyły wniosku do ministerialnego programu, otrzymają pieniądze. Ile wynosi dofinansowanie?

Wsparcie dla lokalnego sportu popłynęło w ramach ministerialnego Programu „KLUB” – 2022. LKS „Hucina”, LKS „Zacisze” Trześń , LKS „Błękitni” Siedlanka oraz LKS „Orzeł” Kosowy, LKS „Marmury” Przyłęk, które we współpracy z gminą Niwiska złożyły wnioski.

 

- Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu kluby sportowe będą mogły szkolić dzieci i młodzież, a także zakupić niezbędny sprzęt sportowy

- podkreślają pracownicy Urzędu Gminy w Niwiskach. 

 

Tym samym pięć klubów sportowych zrealizuje program szkoleniowy i zakupy sportowe na łączną kwotę 50 tys. zł.

Program „Klub” ma na celu upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie lokalnych środowisk sportowych, w których centrum aktywności fizycznej ma stanowić klub sportowy. Ma to być miejsce kształcenia talentów sportowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy