Reklama

Reklama

Zaśmiecają Kolbuszową. Radny prosi o więcej koszy

Opublikowano: 25 marca 2020 16:00
Autor:

Zaśmiecają Kolbuszową. Radny prosi o więcej koszy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna z interpelacji radnego Karkuta dotyczy zwiększenia liczby koszy na śmieci.

Michał Karkut zgłasza szefowi gminy, że na ulicy Rzeszowskiej, Towarowej i Handlowej powinno dołożyć się koszy na śmieci. Samorządowiec uzasadnia swoją prośbę tym, że znajdujące się tam punkty gastronomiczne powodują, że spora część osób zapomina o obowiązku niezaśmiecania. 

- Niestety osób, które zaśmiecają nasze miasto, jest bardzo dużo i bardzo ciężko będzie wszystkich przekonać do prawidłowego zachowania - argumentuje radny Karkut. Podkreśla, że rzeczą, którą samorząd może zrobić, aby poprawić ten stan, jest montaż dodatkowych koszy. - Może to skłoni śmiecących do korzystania z nich i niewyrzucania śmieci pod płot i do rowów - argumentuje Michał Karkut. 

Radny prosi także, aby nie zapomnieć o drodze za rzeką w Kolbuszowej Górne, ponieważ i tam brakuje koszy. Na uwagę w tej kwestii zasługują także inne części miasta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Michas

    Choć cenimy jego wkład w "obronę demokracji" na ziemi Kolbuszowskiej. Ja pitole dramat...