Reklama

Zarzuty dla Pawła C.

Opublikowano:
Autor:

Zarzuty dla Pawła C. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do 12 lat więzienia grozi 21-latkowi z Kolbuszowej, który 17 października doprowadził do tragicznego wypadku na obwodnicy Głogowa Małopolskiego. Badania wykazały, że mężczyzna prowadził samochód pijany.

Przypomnijmy. Do dramatycznego zdarzenia doszło około godz. 1 w nocy, 17 października. Na obwodnicy Głogowa Małopolskiego (droga krajowa nr 9) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – volvo, którym podróżowało dwóch 24-latków oraz bmw, którym kierował 21-latek z Kolbuszowej. Niestety, śmierć poniósł pasażer volvo, mieszkaniec powiatu świętokrzyskiego. Kilka dni po wypadku Wirtualna Polska poinformowała, że mężczyzną tym był Kuba Chaba, mieszkaniec Wąchocka, który występował m.in. z Kapelą Sołtysa w czwartej edycji „Must Be The Music”.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE