Reklama

Zapraszamy na uroczystości 3-majowe!

Opublikowano: śr, 26 kwi 2017 10:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Program obchodów:

Godz. 8:00 - Pobudka z Orkiestrą Dętą MDK na Rynku i osiedlach w Kolbuszowej.
 
Godz. 9:45 - Zbiórka pocztów sztandarowych z orkiestrą na placu parkingowym Państwowej Straży Pożarnej,  przemarsz na Cmentarz Parafialny przy Kolegiacie Kolbuszowskiej i złożenie kwiatów na obelisku Strażaków.
 
Godz. 10:25 - Przemarsz do Kolegiaty Kolbuszowskiej i złożenie kwiatów w kruchcie kościoła przed tablicą upamiętniającą setną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Kwiaty składają: Poseł na Sejm RP, Starosta Kolbuszowski, Burmistrz Kolbuszowej.
 
Godz. 10:30 - Uroczysta Msza Św. w Kolegiacie Kolbuszowskiej pw. Wszystkich Świętych w intencji Ojczyzny, Strażaków i mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. 
 
Godz. 11:30 - Przemarsz do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Złożenie kwiatów przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.
 
Godz. 12:00 - Uroczysta akademia. Montaż słowno-muzyczny pt. “W Polskę wierzę” w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni. Referat okolicznościowy.
Wręczenie nagród laureatom XXVII edycji Turnieju Wiedzy o Historii Regionu im. prof. Haliny Dudzińskiej oraz III Powiatowego Konkursu Twórczości Patriotycznej pn. „Jestem Polakiem i co dalej…?”.  
 
Godz. 13:00 - Zakończenie uroczystości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.