Reklama

Zakończone inwestycje drogowe

Opublikowano: czw, 23 lis 2017 06:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się dwie inwestycje drogowe realizowane przez Powiat Kolbuszowski.

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1209 R Zielonka – Korczowiska. Długość zmodernizowanego odcinka 5,12 km. Koszt robót wyniósł: 1 600 000 zł.
 
W ramach prac wykonane zostały m.in.: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, utwardzenie poboczy, a także wykonano warstwę wyrównawczą i warstwę ścieralną z mas asfaltobetonowych.

Inwestycję zrealizowało Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna z Dębicy.

Zakończono prace przy budowie chodnika dla pieszych przy drodze powiatowej Nr 1213 Widełka-Hucisko. Nowy chodnik w Widełce został wybudowany na długości 280 metrów. Wartość zadania to kwota: 114 670 zł.

Wykonawcą był Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.