Reklama

Reklama

Zakończenie procesu beatyfikacyjnego, na szczeblu diecezjalnym Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła już w niedzielę, 2 czerwca w Dzikowcu

Opublikowano: 29 maja 2019 08:14
Autor:

Zakończenie procesu beatyfikacyjnego, na szczeblu diecezjalnym Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła już w niedzielę, 2 czerwca w Dzikowcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Odbędzie się uroczysta msza święta i sesja zamykająca na szczeblu diecezjalnym proces beatyfikacyjny Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła.

Uroczystości rozpoczną się w niedzielę, 2 czerwca w kościele parafialnym w Dzikowcu.

Godz. 10.30 – modlitwa różańcowa o beatyfikację Sługi Bożego Ks. Stanisława Sudoła.

Godz. 11 – Msza święta pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza
w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego.

Godz. 12 – uroczysta sesja zamykająca proces beatyfikacyjny na szczeblu diecezjalnym.

Diecezja Sandomierska zaprasza do udziału w tej uroczystości i zachęca do modlitwy o beatyfikację Sługi Bożego.

Proces beatyfikacyjny na szczeblu diecezjalnym rozpoczął się 19 marca 2014 roku, w 33. rocznicę śmierci ks. Stanisława Sudoła. Zamknięcie kanonicznego dochodzenia dokona się 2 czerwca 2019 roku, w 100. rocznicę jego święceń kapłańskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.