Reklama

Żadna z ławeczek znajdujących się w parku w Kolbuszowej nie jest sprawna. W sprawie interweniuje nasz Czytelnik

Opublikowano:
Autor:

Żadna z ławeczek znajdujących się w parku w Kolbuszowej nie jest sprawna. W sprawie interweniuje nasz Czytelnik  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Ani jednej sprawnej ławki - zgłosił nam Czytelnik, mając na myśli park naprzeciwko komendy policji w Kolbuszowej.

- Słabo to wygląda. Miejsce fajne, taka oaza zieleni w miasteczku. Można by pójść na lody i usiąść sobie,  zrelaksować się, ale no właśnie: nie bardzo jest gdzie usiąść. Nie ma tam ani jednej sprawnej ławki. Niektóre wcale nie mają oparcia. Są wakacje, do Kolbuszowej zjeżdżają turyści, w tym parku można by przecież odpocząć, tylko chyba pasowałoby wziąć ze sobą własne krzesło. Czy naprawdę nikt nie zauważył, że coś jest nie tak? - opisał Czytelnik. Sprawdziliśmy, faktycznie stan ławeczek pozostawia wiele do życzenia. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Kolbuszowej.

- Planowane są naprawy - informuje Andrzej Selwa, z działu promocji gminy w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. - W najbliższym czasie zostaną wymienione połamane elementy. Remont bieżący został zlecony osobie odpowiedzialnej za przeglądy techniczne - dodaje. 
Ponadto w maju został złożony wniosek o dofinansowanie projektu pod nazwą "Poprawa jakości środowiska poprzez rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Kolbuszowa". Wniosek obejmował między innymi zagospodarowanie terenów wzdłuż rzeki Nil, w tym skweru miejskiego.  Zadanie to oprócz robót ziemnych i zagospodarowania zieleni obejmuje także wykonacie nawierzchni z kostki oraz montaż elementów małej architektury takich jak: ławki parkowe i  kosze na śmieci.

 W przypadku uzyskania dofinansowania realizacja zadania planowana jest na 2019 rok.


Urząd Miejski zwraca się z prośbą o zgłaszanie usterek bezpośrednio do urzędu, co pozwoli na szybszą interwencję i naprawę uszkodzeń.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE