Reklama

Zacisze Trześń zmieniło trenera

Opublikowano:
Autor:

Zacisze Trześń zmieniło trenera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tomasza Zygmunta zastąpił Janusz Stawarz, dotychczasowy opiekun Floriana Ostrowy Tuszowskie.

Zespół z gminy Niwiska szczęśliwie utrzymał się w rozgrywkach mieleckiej A klasy. Trześń zajęła przedostatnie miejsce i o utrzymanie drżała do ostatniej kolejki.... dębickiej ligi okręgowej. Zacisze utrzymało się dzięki temu, że miejsce w "okręgówce" zachowała Korona Majdan Królewski, a ta ekipa uniknęła spadku, wygrywając w ostatniej serii meczów z Chemikiem Pustków. 

– Na wiosnę zespół prezentował się bardzo słabo. Szanujemy trenera Zygmunta, ale uznaliśmy, że zespół potrzebuje impulsu. Liczę, że nowy trener "wyciśnie" z drużyny coś więcej – opisuje Stanisław Saj, prezes Zacisza. – Nie myślimy o wzmocnieniach, trzeba grać tymi ludźmi, którzy są na miejscu, choć nie mogę teraz wykluczyć, że kadra nie ulegnie zmianom. Wiele będzie zależeć od trenera – przyznaje Saj. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE