Reklama

Zabrane za alkohol

Opublikowano:
Autor:

Zabrane za alkohol - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 250 praw jazdy zostało zatrzymanych mieszkańcom powiatu kolbuszowskiego w minionym roku.

Najczęstszą przyczyną pozbycia się dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami była jazda pod wpływem alkoholu - 192 przypadki. Na drugim miejscu znaleźli się kierowcy, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym - 62 przypadki. Kolejne pięć osób miało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie kolizji.

W tym samym czasie Wydział Komunikacji i Transportu w starostwie wydał mieszkańcom powiatu kolbuszowskiego 2530 praw jazdy. A skoro uprawnienia do jazdy są, w końcu pojawia się też pojazd do kierowania. Tych w 2016 roku zarejestrowano w sumie ponad cztery tysiące. Najczęściej były to samochody osobowe i ciężarowe (3352). W minionym roku mieszkańcy zarejestrowali także 575 ciągników rolniczych i motocykli oraz 249 motorowerów. Do kasacji poszło w sumie 995 pojazdów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE