Reklama

Zabójca, przemytnik. Przestępcy z Podkarpacia. Wśród nich mieszkaniec Weryni! [FOTO]

Opublikowano: śr, 22 kwi 2020 14:53
Autor:

Zabójca, przemytnik. Przestępcy z Podkarpacia. Wśród nich mieszkaniec Weryni! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To jedni z najgroźniejszych przestępców w naszym województwie. Niektórzy z nich poszukiwani są przez policję od lat. Wśród nich - przemytnik, dręczyciel rodziny, a nawet... morderca. Co jeszcze o nich wiemy?

Marian Ozga urodzony w 14.08.1940 roku ostatni raz zameldowany był w Lipie, przy ul. Janowskiej 41. Ma obecnie 80 lat, mimo to nadal ukrywa się przed policją. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, na podstawie Art. 148 § 1: Zabójstwo - typ podstawowy - za które grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Jeśli masz wiedzę, gdzie Marian Ozga przebywa, skontaktuj się z policją w Rzeszowie: RZ KWP Rzeszów Wydział Kryminalny, 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 30, telefon: (0-17) 858-23-25,  email: [email protected]

Zdzisław Bajor urodzony w 22.06.1960 roku ostatni raz zameldowany był w Weryni (powiat kolbuszowski). Ma obecnie 60 lat. Poszukuje go Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej, na podstawie Art. 207 § 1: Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy - za które grozi mu od(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.